מיטל הושמנד

מיטל הושמנד

מומחית לאכילה מנצחת

אחרי שעושים ריסט לאכילה ב-21 ימים

אפשר להפוך את האכילה המנצחת לדרך חיים

רוצה להצליח בטווח הארוך?

הנה 3 אפשרויות של מסגרת וליווי 

פשוט לבחור את האפשרות המתאימה לך

אפשרות ראשונה -
להצטרף לקבוצת הממשיכים
למשך 3 חודשים באפליקציה

כל התכנים נגישים לך לחיזוק ולתירגול

לשאלות התייעצות כל יום וגם חידושים ותוספות ממני

עם מענה לשאלות אישיות ויצירת התקדמות משותפת

בנושאים מגוונים, לצפייה בזמן שלך

האפשרות הזאת מתאימה למי שרוצה לתרגל בקבוצה ולהתחזק עם ליווי שלי.

עלות - 79 ש"ח לחודש

יש גם בונוס בשווי 99 ש"ח!
מקבלים במתנה הדרכת וידאו מיוחדת
בנושא "אכילה וילדים"
עם ד"ר אנאבלה שקד

אפשרות שנייה -
להטמיע את השיטה ולהעמיק בה
עם תכנית 100 הימים

לכל עקרון אכילה ולכל תרגיל אימוני

עם כל מה שחשוב על כל מרכיב אכילה

שמקדמות אותך לרמה הבאה ולתמונה הגדולה

שמאפשר לך לדעת במה להתמקד כדי להתקדם

עם דוגמאות מהשטח, חיזוק והשראה

האפשרות הזאת מתאימה למי שרוצה להפנים את השיטה כדרך חיים.

עלות - 1,000 ש"ח (במקום 2,000 ש"ח)

יש גם בונוס בשווי 474 ש"ח!
מקבלים במתנה
הצטרפות לקבוצת הממשיכים באפליקציה
למשך חצי שנה

אפשרות שלישית -
לקבל ליווי אישי צמוד ומותאם
בתהליך של פגישות אימון איתי

ויצירת תכנית ברורה להגשמתם

עם עבודה אימונית על דפוסי מחשבה והתנהגות

כולל עדכון והתייעצות במהלך כל השבוע

לתהליך ולעצמך

כי הכל קשור וזאת הזדמנות לצמיחה

האפשרות הזאת מתאימה למי שרוצה ליווי צמוד שלי בכל האתגרים האישיים.

עלות ל-10 פגישות אימון
4,000 ש"ח (במקום 5,000 ש"ח)

יש גם בונוס בשווי 2,474 ש"ח!
מקבלים במתנה
את תכנית 100 הימים
+ הצטרפות לקבוצת הממשיכים באפליקציה
למשך חצי שנה

תמונה מיטל הושמנד אכילה מנצחת

כמה מילים על התמדה לטווח ארוך

ההצלחה של הטווח הארוך
בנויה מיסודות אחרים ממה שאנחנו חושבים
כבני אדם, ההתנהגות היומיומית שלנו נובעת בעיקר משני מרכיבים: הראשון – כל מה שיושב בתודעה שלנו (החלק היותר מודע והחלק הפחות מודע).
השני – כל ההרגלים וההתנהגויות האוטומטיות שלנו.

רובנו עברנו כל מיני דיאטות
וניסיונות כאלה ואחרים לרדת במשקל או לאכול יותר נכון/מסודר.
כל אלה השאירו אותנו עם הרבה רעיונות, אמונות, פחדים, רגשות ותגובות אוטומטיות שמפריעות לנו לשמור על האכילה הרצויה בטווח הארוך.

כל אחת מתכניות ההמשך, בנויה באופן כזה:
שמעדכן את התודעה ומשריש הרגלים חדשים
כדי להעלות אותך על מסלול של שינוי אמיתי לכל החיים!

קצת פידבקים של משתתפים שהשקיעו בטווח הארוך ...

רוצה להתייעץ או לברר משהו על אחת האפשרויות?

Natali Makeev
Natali Makeev
מיטל עזרה לי מאוד. בעזרתה ירדתי 2.5 קילו וכבר שבועיים לאחר הקורס אני ממשיכה בדרך שהיא נתנה לי. ממליצה.
ליה גלפנד
ליה גלפנד
עברתי את ההדרכה של מיטל במשך שלושה שבועות. התחברתי מאוד לדרך הנעימה שלה, להסברים המדוייקים והדרך המאוזנת. התחלתי לסגל לעצמי דרכי התייחסות שונים לאוכל ואני מרגישה שאני משנה את מערכת ההפעלה שלי לגבי תזונה. תודה מיטל 🙏
noha abdalla
noha abdalla
לגב׳ מיטל היקרה : בשבועות האחרונות השתתפתי בתוכנית RESET לאוכל למשך 21 יום , חוותי הדרכה ומשימה לכל יום וכידוע לכל מנהג דרוש 21 יום כדי להפוך אותה להרגל . הצטרפתי כי מצאתי בתכנית עוגן נשען על עקרונות לאכילה . איך לאכול נכון ? ולא מה לאכול ? ללא מתכונים וללא סדר לארוחות קבועות , אלא להקשיב טוב לצרכי הגוף ולתת לגוף חופש אכילה ברגע שיש תחושת רעב נוח . אני מודה לגב׳ מיטל על כל ההדרכות והמשימות היומיומיות לכל אורך הדרך , הקול הנעים , האנושיות והמקצועיות האחריות והמחויבות, הקשר והיחס האישי שזכינו ממנה הפך את התכנית למשמעותית ביותר שזכיתי להשתתף בה אי פעם . מגיע לה מילת תודה ענקית ,הצדעה ומלא ההערכה . ומאוד ממליצה לכל אלה שרוצים להבין את העקרון שמאחורי האוכל באורח חיים מיטבי ובריא.. ומסכמת את העקרונות שלמדתי , אמצתי ואהבתי מההדרכות המרתקות : 1:- איך להפעיל את מערכת האכילה מהפעלה מצבית להפעלה עקרונית פשוט להגיד אין מצב שאני אוכל את זה …… 2 :- איך לנהל את כל נושא האכילה ואיך לטפל לנהל את החשקים באכילה . 3:-לאכול ברעב נוח לא ברעב חריף , ולשבוע בהרגשה נוחה לא כבדה לא להעמיס אוכל עד הרגשת כבידות . 4:- החיזוק למחויבות לשתיית מים במהלך היום ולפני ואחרי כל אכילה . המים שחקן חיזוק לתחושת השובע . 5:-אהבתי את פסיקת הרמב״ם להפסיק אכילה שלוש שעות לפני השינה .ולתת לגוף ולמוח לנוח בעת שינה . 6:- הצלחת המנצחת מינון איזון וגיוון מינון :- הכמות מכל אב מזון איזון : - בין אבות המזון גיוון :- סוגי אבות המזון הפחמימות , החלבונים והשומנים 7:-איך להפוך עניין האכילה לחוויה מושלמת ההתחברות למוח וההתמקדות בתחשות הגוף של הרעב והשובע . תבנית משמעותית חוויתית ערכית ורלוונתית .
ronit nadler
ronit nadler
התוכנית של מיטל מעניינת ומאוד מהנה ואינפורמטיבית. היא מעבירה את המידע באופן מרגיע ולא לוחץ או דוחק וזה ממש ייצר אצלי קשב מיוחד ורצון למצוא את המקומות באכילה שלי בהם הדגשים מתממשים. הגישה והדרך של מיטל מחברים לדעתי בין אכילה נכונה לנפש בריאה ולא מיוסרת מאוכל 💞 ממליצה לכולם לא משנה איזו מעכרת יחסים יש לכם עם אוכל...
שמחה כהן
שמחה כהן
השתתפתי בתוכנית של מיטל הושמנד אכילה מנצחת ואני רוצה להמליץ בחום רב עליה ועל התכנים שהיא מעבירה, זו הפעם הראשונה בחיי שנחשפתי לתוכנית כזו שבאמת מלמדת אותי לעשות את הבחירות הנכונות, שלהבין את עקרונות האכילה הנכונים, שלדעת כמה, איך, ולמה ... שלהשתמש בשפה הנכונה לאכילה מנצחת. בלי תפריטים ובלי ספירת קלוריות. סוף סוף אני לא אוכלת כל היום מהכל יש לי את השקט והשלווה שלי עם האוכל, אני כבר לא מפוצצת מאוכל, אין לי כבר רגשי אשמה וחרטה יש לי דרך התנהלות אחרת עם האוכל ועם תוצאות. כל זה הודות לתוכנית מעולה בהנחייתה של מיטל. ממליצה בחום לכל מי שרוצה להיגמל מהדיאטות למינהן.
גרשון הדר
גרשון הדר
הנחייה מקצועית ומועילה במחיר הוגן ומחיר מדהים בהשוואה לתוכניות אחרות על פי עקרונות של הרמבם גישה מנצחת
yuval mekamel
yuval mekamel
תוכן איכותי ברמות וכל כך שונה מכל דבר אחר, אשר ניגש לנושא בצורה הגיונית, מנומקת, חדשנית ושמתיישבת עם כל שאר הצדדים של החיים. הכל סופר מונגש, קל לאמץ, קל להתחבר, לא משנה מי אתה. איזה כיף לקבל תוצר שרואים שמישהו חשב בו על כל פרט ופרט. למדתי מלא!
Galit Raviv
Galit Raviv
מה אני אוהבת בשיטה של מיטל? כמה נקודות מרכזיות. קודם כל השיטה עצמה. מיטל מביאה ידע מהעולם האימוני, התזונתי, מההתנסות שלה על עצמה ועל אנשים נוספים ומנגישה את כל המידע הזה בצורה בהירה ומסודרת עם המון דוגמאות וביטויים כאלה שקשה לשכוח (כמו מכונת הכביסה...). אין נושא, קושי, אתגר שלא נדון בתוכנית. השיטה של מיטל היא הוליסטית ומי שניסה לשנות את אורח החיים שלו יודע כמה זה קשה כש"תוקפים" חזית אחת כמו להיצמד לתפריט, להיכנס לספורט, לשמור להישבר לשמור שוב. כשיטה הוליסטית היא נוגעת ומתייחסת בצורה פרקטית לכל היבט אישי באורח החיים. לטעמים ולרצונות שלנו, לסגנון החיים, לצרכים הפסיכולוגיים של כל אחד, לעקרונות שמתאימים לנו, ללוגיסטיקה, למצבים משתנים בחיים. במטרה שאוכל לא ינהל אנשים - שלא נחיה סביב האוכל או סביב לא לאכול את האוכל, אלא שאוכל יקבל את המקום הראוי לו ויהווה מקור להנאה והזנה כ"חלק" מהחיים. חשוב ונכון שהתוכנית מוגשת בוובינרים קצרים המובילים תהליך הדרגתי לאורך זמן. כל פעם צעד קטן וחזרות ספירליות, הכל בליווי מפגשים חיים בנושאים שמיטל יוזמת או משתתפי התוכנית מעלים. אבל מה שהופך את התוכנית המעולה הזו לאפשרית וזו הנקודה הכי חשובה, זה הזמינות והנגישות של מיטל, עם כל הנשמה והלב. רק תפנה, תשאל, תציף איזה קושי, צורך - המענה לא יאחר להגיע. המניע של מיטל לצמיחה והתפתחות נובע מתחושת שליחות. האכפתיות שלה מההצלחה והרווחה של כל אחד ואחת שמשתתף בתוכנית הזו וזה מרגש ממש - השראה אמיתית להצלחה בשינוי אורח חיים מעדכנת שעשיתי את תוכנית הריסט למשך 21 יום באפליקציה. הכל מסונכרן, נח וברור וההדרכות כרגיל מרתקות מעשירות ומניעות לפעולה ממקום של השראה וכבוד, כל אחד לקצב ולסגנון שלו. ישר כח מיטל והלוואי שעוד ועוד אנשים ייאמצו הרגלים שמיטיבים עם הגוף והנפש שלהם
eran machavi
eran machavi
מיטל היקרה! נכנסתי להדרכה קצת סקפטי ומתוך מחשבה שזאת הולכת להיות עוד הדרכה שבה יגבילו אותי באוכל ועוד כל מיני איסורים ולהפתעתי הצלחת לרתום אותי לתהליך בגישה חדשנית ומיוחדת. פתחת בפניי עולם של תזונה עם שיטות לא מסורתיות. גרמת לי להבין שאפשר לרדת במשקל ולאכול בריא מבלי להרעיב את עצמך. בנוסף הצלחת בפרק זמן קצר לשנות את צורת ההסתכלות שלי על אוכל ע״י מתן כלים לאכילה ותזונה נכונים ועל כך תודה.